Klubist

Viljandi Rotary Klubi sai loodud aastal 1993. Viljandi Rotary klubil täitub 2023. aastal 30 tegutsemisaastat. Rotary klubide ülemaailmne eesmärk on teenida kogukonda läbi põhiväärtuste, mis baseeruvad sõprusel, eetikal, tegevuse mitmekesisusel ning erialaste oskuste rakendamisel ühiskonna teenimise kaudu. Rotary organisatsiooni üheks põhitegevuseks on kogukonnale kasutoovate projektide käivitamine ja läbiviimine.

Viljandi Rotary klubi algatusel on peamiselt panustatud kogukonnale oluliste maamärkide taastamisse ning investeeringutega sporditegevusse ja noorte arengusse.

Suurprojektide alla kuuluvad Viljandi rippsilla rekonstrueerimine, Viljandi vana veetorni renoveerimine, Viljandi Muusikakooli muusikariistade soetamine, discgolfi väljakute rajamine Männimäele ja Valuoja orgu ning loomulikult hiljutine noorte lemmik- pumptracki rada.

Liikmed

Tamra Tonio
Tuula Tauno

Koosolekud

Koosolekud toimuvad neljapäeviti algusega kell 17.00 hotelli CENTRUM konverentsisaalis III korrusel.Hotelli aadress: Tallinna tn 24, Viljandi 71008. Administraatori telefon: 435 1100.

Meie arveldusarve: SEB 10302007129009

E-post: info@viljandirotary.ee